The EU in your Country Svarbus teisinis pranešimas
Kontaktiniai duomenys | Paieška tinklavietėje EUROPA
Komisijos narė skelbia suinteresuotųjų šalių konferenciją ir internetinę diskusiją apie išsamų bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) veiksmingumo įvertinimą
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2007-12-05

Už žemės ūkį ir kaimo plėtrą atsakinga Komisijos narė Mariann Fischer Boel kviečia suinteresuotąsias šalis į bendrąjį posėdį dėl išsamaus BŽŪP veiksmingumo įvertinimo. Posėdis vyks 2007 m. gruodžio 6 d. ir bus transliuojamas internetu, tad ūkininkai, aplinkosaugininkai, vartotojai ir nevyriausybinės organizacijos prašomos išsakyti savo nuomones Komisijos narės tinklaraštyje.

  Siekdama, kad diskusija būtų plati ir atvira, Europos Komisija sukūrė specialią politikos veiksmingumo įvertinimo svetainę ir rengia du didelius renginius: gruodžio 6 d. – bendrąjį suinteresuotųjų šalių posėdį, kuriame bus nagrinėjamos visos veiksmingumo įvertinimo temos, ir 2008 m. sausio 11 d. – specialią konferenciją dėl pienininkystės sektoriaus ateities. Abu renginiai plačiajai visuomenei bus transliuojami internetu Žemės ūkio generalinio direktorato politikos veiksmingumo įvertinimo svetainėje.

  „BŽŪP finansuojama iš viešųjų lėšų ir jos paskirtis – toli gražu ne tik tiesiogiai remti ūkininkus. Šia politika taip pat užtikrinama aplinkos apsauga, saugus ir kokybiškas maistas, gyvūnų gerovė, skatinamas darbo vietų kūrimas ir ekonomikos augimas kaimo vietovėse, – sakė Mariann Fischer Boel. – Būtent todėl norėtume išklausyti visų nuomones. Tik šitaip galėsime imtis pokyčių, kurių žmonės iš tikrųjų pageidauja.“

  Lapkričio 20 d. Komisijos narė pradėjo diskusiją apie veiksmingumo įvertinimo ataskaitą, kurioje ji pasiūlė idėjų, kaip ES ūkininkavimo politiką reikėtų pritaikyti prie XXI a. Europos ūkininkams kylančių uždavinių, kaip antai: rinkos galimybių sudarymas, klimato kaitos, vandentvarkos, biologinės įvairovės apsaugos problemų sprendimas ir vis didėjantis domėjimasis žemės ūkio bioenergija.

  Nors svetainėje ir tinklaraštyje daugiausia rašoma anglų kalba, M. Fischer Boel tikisi, kad skaitytojai nevengs rašyti pastabų ir savo gimtąja kalba.

  http://ec.europa.eu/agriculture/healthcheck/index_en.htm

  http://blogs.ec.europa.eu/fischer-boel/

  Paskutinį kartą atnaujinta: 25 Liepa 2007  | Išsiųskite šį tinklalapį el. paštu | Į viršų
  © 2022. Visos teisės saugomos.