The EU in your Country Svarbus teisinis pranešimas
Kontaktiniai duomenys | Paieška tinklavietėje EUROPA
„ES darbo dienos“ suburs tūkstančius darbdavių ir darbo ieškotojų
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2007-09-24

Šiandien prasideda visos Europos masto iniciatyva – 2007 m. „Europos darbo dienos“.Iki rugsėjo 29 d. daugiau nei 230 Europos miestų įvyks per 500 renginių, kuriuose dalyvaus darbo ieškotojai ir įdarbinimo agentūrų atstovai. „Darbo dienų“ tikslas – padėti darbo ieškotojams daugiau sužinoti apie galimybes dirbti Europoje ir suteikti darbdaviams galimybių tiesiogiai rasti naujų darbuotojų. Šie renginiai yra pavykusių pernykščių Europos darbo mugių, sulaukusių 150 000 lankytojų, tąsa.

   

  Darbo dienomis realizuojama ES darbo vietų kūrimo ir ekonomikos augimo strategija – siekiama skatinti darbo judumą Europoje ir paspartinti ekonomikos augimą, – kalbėjo už užimtumą, socialinius reikalus ir lygias galimybes atsakingas Europos Komisijos narys Vladimíras Špidla.– Čia darbdaviai gali rasti trūkstamų darbuotojų, o darbo ieškotojai – gauti darbą.Galimybė vykti dirbti į kitas Europos šalis yra naudinga tiek privatiems asmenims, tiek verslui, tiek visai Europai.“

  „Darbo dienos“ rengiamos bendradarbiaujant su EURES – Europos įdarbinimo tarnyba, turinčia 750 darbo judumo konsultantų tinklą.

  Renginiai vyks daugiau kaip 230 Europos miestų ir miestelių.Tai bus darbo mugės, seminarai ir pasitarimai – visa skiriama darbo judumui Europoje gerinti.Dalyvaus įvairiausių organizacijų – vietos įmonių, valstybinių ir privačių įdarbinimo tarnybų, profesinių sąjungų, universitetų, mokymo centrų ir prekybos rūmų – atstovų.

  Briuselyje „Darbo dienos“ renginiai pirmą kartą vyks Europos Komisijos būstinėje – Berlaymont pastate, kur 60 darbdavių bus pasirengę pasamdyti naujų darbuotojų.Renginio pradžią paskelbs Komisijos narys V. Špidla, o dalyvius pasveikins ypatinga viešnia – teniso žvaigždė Justine Henin.

  2007 m. „Darbo dienos“ rengiamos Europos lygių galimybių metais, švenčiant Europos Sąjungos penkiasdešimtmetį.

  Daugiau informacijos rasite:

  http://eures.europa.eu

   

   

  Asmenys ryšiams:   Eva Kaluzynska +32 2 299 26 15

                                   Carmel Dunne +32 2 299 88 94

  Paskutinį kartą atnaujinta: 25 Liepa 2007  | Išsiųskite šį tinklalapį el. paštu | Į viršų
  © 2022. Visos teisės saugomos.