Lietuvoje lankysis energetikos tinklų koordinatorius prof. Wladyslawas Mielczarskis
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
19/12/2007

2007 m. gruodžio 20 dieną Lietuvoje viešės už Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos elektros tinklų sujungimą atsakingas energetikos tinklų koordinatorius prof. Wladyslawas Mielczarskis. Savo vizito metu W.Mielczarskis susitiks su Ūkio ministru Vytu Navicku ir AB „Lietuvos Energija“ gen. direktoriumi Rymantu Juozaičiu.

  Prof. Mielczarskis sakė, kad „sujungus Lenkijos ir Baltijos valstybių elektros tinklus, teigiamą poveikį pajus visas regionas, o jungtis Alytus – Elk be abejonių yra prioritetinis europinis projektas“.

  Lapkričio 30 d. tvirtindamas energetikos tinklo koordinatoriaus darbo programą, už energetiką atsakingas Komisijos narys Andris Piebalgas teigė, kad „Baltijos valstybės vis dar atskira sala energetikos sistemoje, todėl šią atskirties problemą reikia nedelsiant spręsti. Norint užtikrinti elektros energijos tiekimo saugumą ir gerą energetikos rinkos veikimą, reikia sujungti Lietuvos ir Lenkijos tinklus”.

  Prof. Mielczarskis gimė Kutne (Lenkija) 1949 m. Jis yra Lodzės technikos universiteto elektros inžinerijos profesorius, žinomas elektros rinkos kūrimo specialistas.

   

  Gruodžio 20 d. 13:00 val. Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje (Naugarduko 10, Vilnius) įvyks W. Mielczarskio spaudos konferencija. Žiniasklaidos atstovus kviečiame dalyvauti.

   

  Energetikos tinklų koordinatoriaus  Wladyslawo Mielczarskio susitikimų programa

   

  09.15

  Susitikimas su Ūkio ministru Vytu Navicku

  Ūkio ministerija, Gedimino pr.38/2

  10.00

  Susitikimas su AB „Lietuvos Energija“ gen. direktoriumi R.Juozaičiu

  AB „Lietuvos Energija“, Žvejų g. 14

  13.00

   

  Spaudos konferencija

  Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko 10.

   

   

  Spaudos ir informacijos skyrius

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią