The EU in your Country Svarbus teisinis pranešimas
Kontaktiniai duomenys | Paieška tinklavietėje EUROPA
„EUTube“ aplankytas milijoną kartų
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2007-10-15

Dar nepraėjo trys mėnesiai nuo Europos Komisijos kanalo „EUtube“ atidarymo portale „YouTube“, o pagrindinėje kanalo svetainėje jau apsilankyta daugiau nei 1 milijoną kartų, vaizdo siužetai žiūrėti beveik 7 milijonus kartų.

  Už institucijų ryšius ir komunikacijos strategiją atsakinga Komisijos pirmininko pavaduotoja Margot Wallström sakė: „„EUtube“ sėkmė dar kartą patvirtina, kad informaciją svarbu skleisti įdomiai ir pasitelkiant populiarias informavimo priemones.“

  Šiuo metu kanale galima susipažinti su 69 įvairių temų vaizdo siužetais – nuo pirmųjų ES žingsnių po Antrojo pasaulinio karo iki šių laikų kovos su klimato kaita. Populiariausias, net 4,2 mln. kartų žiūrėtas vaizdo siužetas reklamuoja ES programą MEDIA „LOVE“ („Ypač patiks kino mėgėjams“). Kiti dėmesio sulaukę siužetai – „AIDS: prisimink mane“ ir siužetas apie ES pastangas gesinant degančius Graikijos miškus šią vasarą. Pastarasis siužetas per tris savaites buvo žiūrėtas daugiau nei 180 000 kartų.

  Siužetai sulaukė tūkstančių „YouTube“ lankytojų komentarų, daugiausia – teigiamų. Daugeliui siužetų buvo suteiktos 4 arba daugiau populiarumo „žvaigždučių“. „Manau, kad tai turėtų mus labai paskatinti, – teigia M. Wallström, – „YouTube“ lankytojaireiškia savo nuomonę apie siužetus ir ES, o ypač malonu, kad daugelį komentarų rašo tie žmonės, kurių paprastai mūsų informacija nepasiekia.“

  Kanalas pradėjo veikti 2007 m. birželio pabaigoje. Vėliau, be vaizdo siužetų anglų kalba, į jį pradėti kelti siužetai prancūzų ir vokiečių kalbomis.
  Kviečiame apsilankyti:

  www.youtube.com/eutube

  Paskutinį kartą atnaujinta: 25 Liepa 2007  | Išsiųskite šį tinklalapį el. paštu | Į viršų
  © 2022. Visos teisės saugomos.