The EU in your Country Svarbus teisinis pranešimas
Kontaktiniai duomenys | Paieška tinklavietėje EUROPA

Apie mus
Europos Komisijos Atstovybė Lietuvoje

Europos Komisijos Atstovybė Lietuvoje


Europa – jaunimui
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

ES PROGRAMA „VEIKLUS JAUNIMAS“ 2007-2013

”Veiklus jaunimas” – tai  Europos Sąjungos programa skirta visiems 13 – 30 metų žmonėms iš ES valstybių narių, taip pat valstybių, siekiančių narystės (Turkija), EEE šalių (Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija). Programoje taip pat gali dalyvauti jauni žmonės iš ES kaimyninių šalių partnerių, kitų valstybių.

Programa suteikia jauniems žmonėms neformalaus ugdymo(-si)  galimybes bei finansines subsidijas jų inicijuotiems bei įgyvendinamiems projektams, skatina Europos šalių jaunimo bendradarbiavimą. Ypatingas dėmesys programoje skiriamas jaunų žmonių, turinčių mažiau galimybių nei jų bendraamžiai, dalyvavimui bei iniciatyvoms.

Europos Sąjungos programa „Veiklus jaunimas“ tęsia ankstesnių Bendrijos programų jaunimui „Jaunimas Europai“ (1989-1999), Europos Savanorių Tarnybos bei „Jaunimas“ (2000-2006) patirtį. Naujoji programa prasidėjo 2007 m. sausį, jos reikmėms septyneriems metams skirta 885 000 000 eurų.

Daugiau informacijos rasite Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros tinklalapyje:

www.jtba.lt

 

ŠVIETIMO MAINŲ PARAMOS FONDAS

Švietimo mainų paramos fondas – tai nauja organizacija, kuri savo veiklą pradėjo nuo 2007 metų sausio. Ji įkurta buvusių ES Socrates ir Leonardo da Vinčio programų koordinavimo paramos fondų pagrindu, pritaikant geriausias praktikas ir diegiant naujoves. Fondo tikslas – padėti pasinaudoti tarptautinio bendradarbiavimo teikiamomis galimybėmis, administruoti programas ir skleisti jų veiklos rezultatus.

Daugiau informacijos apie Švietimo mainų paramos fondą ir jo administruojamas programas:

www.smpf.lt

 

EURODESK Lietuva

Eurodesk yra Europos informacinių paslaugų tinklas, veikiantis 29 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu.  

Eurodesk pagrindas yra informacija apie Europos Sąjungos programas, tiesiogiai susijusias su švietimu, mokymu ir jaunimo aplinka. Taip pat yra įtraukiama informacija skirta švietimui apie žalingų įpročių (narkotikai, piktnaudžiavimas alkoholiu) poveikį sveikatai, jaunimo mobilumą (darbas, gyvenimas ir studijos užsienyje) ir kitoms jaunimui aktualioms temoms.

Eurodesk paslaugos yra teikiamos nemokamai jaunimui, žmonėms dirbantiems su jaunimu (mokytojai, jaunimo lyderiai ir pan.) bei nevyriausybinėms organizacijoms, susijusioms su jaunimo veikla visose Eurodesk partnerėse šalyse. 

Daugiau informacijos:

http://www.eurodesk.lt

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 25 Liepa 2007  | Išsiųskite šį tinklalapį el. paštu | Į viršų
© 2022. Visos teisės saugomos.