Europos Komisija
EUROPA > Europos Komisija Kontaktiniai duomenys | Paieška tinklavietėje EUROPA
 Atnaujinta | Tinklavietės struktūra | Nuo A iki Z | Archyvai | Apie šią tinklavietę

Dėmesio centre

Europe Direct
Europe Direct
Turite klausimų apie Europą?

EUTube
EUTube
Sharing the sights and sounds of Europe


Romos sutarties pasirašymo 50-metis

Pasisakykite!

Debate Europe
Dalyvaukite diskusijose apie Europos Sąjungos ateitį

Iš visos Europos. Valstybių narių naujienos

 • 28/11/2007
  Paskelbti plakatų konkurso nugalėtojai

  Į Europos Komisijos atstovybėje vykstančius plakatų konkurso „Europos Sąjunga ir nediskriminacija“ nacionalinius apdovanojimus rinkosi smagiai nusitekęs jaunimas – konkurso nugalėtojai ir jų vadovai iš įvairių Lietuvos miestų.
 • 03/10/2007
  Lietuvos savivaldybių atstovų viešnagė Briuselyje

  Europos Komisijos (EK) atstovybė Lietuvoje, bendradarbiaudama su EK Švietimo ir kultūros generaliniu direktoratu, surengė 23 Lietuvos savivaldybių atstovų spaudai viešnagę Briuselyje.
 • 05/09/2007
  Dalyvaukite konkurse “Švęskime Europos dieną kartu!”

  Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skelbia konkursą "Švęskime Europos dieną kartu!" Atsiųskite savo drąsiausias idėjas ir kūrybiškus pasiūlymus kaip švęsti Europos dieną Lietuvoje 2008-aisiais.
 • 22/08/2007
  Tris dienas Lietuvoje vyks tarptautinis muzikos festivalis „Be2gether“

  2007 m. rugpjūčio 24 – 26 dienomis prie Norviliškių pilies vyks tarptautinis muzikos festivalis „Be2gether“ („Būkime drauge“), skirtas šiemet minimam Romos sutarčių 50-mečiui.
 • 06/08/2007
  Margot Wallström sveikina muzikos festivalio “Be2gether” organizatorius

  Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Margot Wallström pasveikino tarptautinio muzikos festivalio “Be2gether” (“Būkime drauge”), vyksiančio Lietuvoje rugpjūčio 24–26 dienomis, organizatorius.
 • 20/07/2007
  Lietuvos pajūryje vyko „HELP – už gyvenimą be tabako“ akcija

  Baigėsi Europos Komisijos inicijuotos kampanijos „HELP – už gyvenimą be tabako“ vasaros turas. Lietuvos pajūryje vykusių akcijų prieš rūkymą metu savo plaučių užterštumą anglies monoksido (CO) dujomis pasitikrino net 1563 žmonės.
 • 10/07/2007
  Lietuvoje traukiniai riedės greičiau

  Liepos 10 d. Europos Komisijos atstovybėje įvyko Pavelo Teličkos, Rail Baltica projekto europinio koordinatoriaus, spaudos konferencija. Jos metu svečias pareiškė esąs įsitikinęs, kad 2013 m. Rail Baltica projektas Baltijos regione bus įgyvendintas, ir traukiniai nuo Varšuvos iki Talino riedės ne mažiau kaip 120 km/val. greičiu.
 • 18/06/2007
  Lietuvos atstovų projektas pelnė pripažinimą Briuselyje

  Birželio 3–10 dienomis Briuselyje vykusios Europos jaunimo savaitės metu buvo įvertinti ir apdovanoti geriausi Europos Sąjungos programos „Jaunimas“ projektai, tarp jų – jaunuolių iš Lietuvos projektas "Nemokame kalbų, bet norime bendrauti”.
 • 11/06/2007
  Diskusija apie energetiką ir klimato kaitą

  Birželio 1 dieną Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Kęstutis Sadauskas į apskritojo stalo diskusiją apie energetiką ir klimato kaitą pakvietė Lietuvos pramonės ir energetikos lyderius, mokslininkus, valstybės tarnautojus, politikus ir žiniasklaidos atstovus.
 • 29/05/2007
  Lietuvos miestuose buvo švenčiama Europos diena

  Gegužės 9-ąją Lietuvoje buvo pažymima Europos diena. Tą dieną tradiciškai visoje Lietuvoje vyksta įvairūs renginiai – parodos, diskusijos, susitikimai, koncertai, mugės. Šiemet Europos dienos renginiai skirti Romos sutarčių 50-mečiui pažymėti.
 • 18/04/2007
  Simpoziumas „Europos Sąjungai – 50“

  2007 m. kovo 30 d. Vilniuje Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotame tarptautiniame simpoziume, skirtame Romos sutarčių jubiliejui, Europos Komisijos Pirmininkas José Manuel Barroso diskutavo apie Europos Sąjungos (ES) raidą ir ateitį.
 • 04/04/2007
  Atidaryta paroda „Laikmetis lietuviškos spaudos puslapiuose“

  Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kovo 29 dieną Lietuvos visuomenei pristatė Romos Sutarties 50–tosioms metinėms skirtą parodą „Laikmetis lietuviškos spaudos puslapiuose“. Parodą atidarė Europos Komisijos narė, atsakinga už finansinį programavimą ir biudžetą, Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Česlovas Juršėnas.
 • 16/03/2007
  Europos vartotojų teisės – dėmesio centre

  Kovo 15–ąją, minint Europos vartotojų dieną, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Informacijos centre vyko konferencija „Vartotojų teisės Lietuvoje“, kurią organizavo Europos vartotojų centras (EVC).
 • 12/03/2007
  Nacionalinės diskusijos apie Europos Sąjungą rezultatus jaunimas pristatys Romoje

  Vilniuje kovo 3 dieną vykusioje nacionalinėje diskusijoje „Tavo Europa – Tavo ateitis“ įvairių jaunimo organizacijų atstovai išsakė savo nuomonę ES ateities krypties, ES Konstitucijos, globalizacijos ir jaunimo politikos klausimais. Šeši renginyje dalyvavę jaunimo lyderiai diskusijos rezultatus – konkrečius siūlymus, pristatys kovo 23-25 d. vyksiančiame Europos jaunimo susitikime Romoje.
 • 27/02/2007
  Lietuvoje lankėsi Europos Komisijos narys Janezas Potočnikas

  Europos Komisijos narys, atsakingas už mokslą ir mokslinius tyrimus, Janezas Potočnikas vizito Lietuvoje metu dalyvavo Europos Sąjungos 7-osios bendrosios (7BP) mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros programos pristatymo konferencijoje, kurią vasario 23 d. organizavo Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra bei Švietimo ir mokslo ministerija.
 • 16/02/2007
  Tarptautinė konferencija apie „Nord Stream“ dujotiekį

  Vilniuje įvyko tarptautinė konferencija „Šiaurės Europos dujotiekis: ekonominės, politinės, teisinės ir ekologinės implikacijos Baltijos jūros regionui“, kurioje buvo išsakytos įvairių šalių atstovų nuomonės bei vyko diskusija dėl Šiaurės Europos („Nord Stream“) dujotiekio projekto.
 • 03/01/2007
  Eurobarometro tyrimas: lietuviai – didžiausi optimistai Europoje

  Europos Komisijos atstovybėje įvykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatyta naujausia visuomenės nuomonės tyrimo ataskaita apie gyventojų pasitikėjimą Europos Sąjunga (ES), jos institucijomis, apie ES vaidmenį jų gyvenime, savo ekonominę situaciją ir lūkesčius ateinantiems metams.
 • 27/11/2006
  Visuomenės nuomonės tyrimas “Lietuvos gyventojų požiūris į Europos Sąjungą”

  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje užsakymu atliktas naujausias visuomenės nuomonės tyrimas “Lietuvos gyventojų požiūris į Europos Sąjungą”. Tyrimu siekiama išsiaiškinti Lietuvos gyventojų nuomones apie ES, kaip keičiasi gyventojų požiūris į ES praėjus 2,5 metų narystės joje, ką žmonės galvoja apie euro įvedimą, bei palyginti gautus rezultatus su 2005 m. atlikta ataskaita.

Į viršų