The EU in your Country Svarbus teisinis pranešimas
Kontaktiniai duomenys | Paieška tinklavietėje EUROPA
Europos Komisija kviečia teikti paraiškas kultūros projektams finansuoti
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2007-08-10

Europos Komisija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas ES programai „Kultūra“ (2007-2013).

  ES programa, veikianti nuo 2007 m. skatina ir remia Europos šalių bendradarbiavimą visose kultūros ir meno srityse, išskyrus garso ir vaizdo sektorių.

  ES programa „Kultūra“ (2007-2013) siekia skatinti tarptautinį kultūros sektoriuje dirbančių asmenų mobilumą, tarptautinį kūrinių ir meno bei kultūros dirbinių judėjimą, remti kultūrų dialogą.

   

  Naujam konkursui organizacijos gali teikti kultūrinio bendradarbiavimo ir grožinės literatūros vertimų, bendradarbiavimo su trečiosiomis šalimis (Indija ir Kinija) projektus, kasmetinės Europos literatūros premijos renginių organizavimo ir įgyvendinimo, organizacijų, dirbančių Europos lygiu kultūros srityje, veiklos programas ir t.t.

   

  Paraiškas bendradarbiavimo priemonėms ir daugiamečiams bendradarbiavimo projektams reikia pateikti iki 2007 m. spalio 31 d.

  Dėmesio! Paraiškas vertimo projektams galima teikti 2 kartus per metus: iki 2007 m. spalio 1 d. ir iki 2008 m. balandžio 1 d.

   

  Europos kultūros programų centras š.m. rugpjūčio 30 d. Europos Komisijos atstovybės informacijos centre (Naugarduko g. 10, Vilnius) rengia informacinį susitikimą su potencialiais paraiškų teikėjais. Susitikimo metu bus informuojama apie svarbiausius programos „Kultūra“ (2007 – 2013 m.) pakeitimus, naują paraiškų teikimo tvarką, atsakoma į iškilusius klausimus. Norinčius dalyvauti susitikime kviečiame registruotis adresu gitana@durys.org arba telefonu (8-5) 261 29 21.

   

  Plačiau apie konkursą ir visi reikalingi dokumentai – Europos kultūros programų centro ir Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomosios agentūros tinklapiuose www.durys.org  ir http://eacea.ec.europa.eu/culture/index_en.htm.

   

  Dėl išsamesnės informacijos ir konsultacijų kviečiame kreiptis į Europos kultūros programų centrą (J. Basanavičiaus g. 5, 01118 Vilnius, tel. (8–5) 261 29 21, el.paštas belskit@durys.org).

   

   

  EKPC inf.

   

   

   

  Paskutinį kartą atnaujinta: 25 Liepa 2007  | Išsiųskite šį tinklalapį el. paštu | Į viršų
  © 2022. Visos teisės saugomos.