The EU in your Country Svarbus teisinis pranešimas
Kontaktiniai duomenys | Paieška tinklavietėje EUROPA
Paminėta SOLVIT tinklo penkerių metų veiklos sukaktis
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2007-07-11

Europos Komisijos atstovybė ir Lietuvos SOLVIT centras, veikiantis LR Ūkio ministerijoje, liepos 11 d. piliečių ir verslo organizacijų atstovus pakvietė į seminarą  “SOLVIT – efektyvus Europos Sąjungos vidaus rinkos problemų sprendimas”, skirtą SOLVIT tinklo penkerių metų veiklos sukakčiai paminėti.

  Apie SOLVIT

  SOLVIT yra problemų sprendimo tinklas internete, kur ES valstybės narės kartu ieško pragmatiškų sprendimų problemoms, kylančioms tuomet, kai valstybinės institucijos neteisingai taiko Vidaus rinkos teisės aktą. SOLVIT centrų yra visose Europos Sąjungos valstybėse narėse (taip pat Norvegijoje, Islandijoje ir Lichtenšteine).

  SOLVIT centrai padeda nagrinėti tiek iš piliečių, tiek ir iš verslo įstaigų gaunamus skundus. SOLVIT centrai priklauso valstybės institucijoms ir yra įsipareigoję surasti realių sprendimų realiai kilusioms problemoms spręsti per trumpą dešimties savaičių laikotarpį. SOLVIT dirba nemokamai.

  2007 m. SOLVIT švenčia penkerių sėkmingo problemų sprendimo metų sukaktį. Tinklas sukurtas 2002 m. liepos mėnesį. Nuo tada SOLVIT išsprendė per 1 300 piliečių ir įmonių problemų, susijusių su nacionalinių valdžios institucijų netinkamu ES taisyklių taikymu.

  Apie SOLVIT teikiamas paslaugas sužino vis daugiau žmonių, tad kasdien jų kreipiasi vis daugiau. Šiuo metu SOLVIT kiekvieną mėnesį nagrinėja apie 60 naujų atvejų. Išsprendžiama apie 80 % problemų, dažniausiai ne ilgiau kaip per dešimt savaičių. Nacionalinių SOLVIT centrų ir Europos Komisijos SOLVIT darbuotojai pasiryžę Europos piliečiams ir įmonėms toliau teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

   

  Daugiau informacijos apie SOLVIT:

  http://www.ukmin.lt/lt/veiklos_kryptys/es_vidaus_rinka/solvit/

  http://ec.europa.eu/solvit/site/index_lt.htm

  Paskutinį kartą atnaujinta: 25 Liepa 2007  | Išsiųskite šį tinklalapį el. paštu | Į viršų
  © 2022. Visos teisės saugomos.